کد مطلب: 20374
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=20374

آغـاز ثبت‌ نـام بیست‌ و‌ ششمین کـاروان پیـاده روی «در مسیر بنـدگی»

دانا

بیست وششمین کاروان پیاده‌روی «در مسیر بندگی» عصر پنجشنبه ۲۰ تیرماه برای زیارت بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) از سبزوار با پای پیاده عازم مشهد مقدس می‌شود.

بیست و ششمین کاروان پیاده‌روی «در مسیر بندگی» عصر پنجشنبه ۲۰ تیرماه برای زیارت بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) از سبزوار با پای پیاده عازم مشهد مقدس می‌شود.

مسئول کاروان پیاده‌روی پایگاه بسیج شهید شجیعی سبزوار اظهار داشت: این کاروان برای بیست و ششمین بار برای زیارت آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) عازم مشهد مقدس می‌شود.

رضا رامشینی افزود: این کاروان اولین بار در سال ۷۳ و به مناسبت اربعین شهدای حرم عازم مشهد مقدس شده که به لطف خدا تاکنون این روند هرساله ادامه داشته است.

وی ادامه داد: کاروان پیاده‌روی «در مسیر بندگی» قدیمی‌ترین کاروان پیاده‌روی کشور می‌باشد که به‌طور مرتب و متوالی به پابوسی آقا علی بن موسی‌الرضا (ع) شرفیاب می‌شود و علاوه بر زائران سبزواری، از شهرهای دور و نزدیک نیز در این کاروان حضور دارند.

مسئول کاروان پیاده‌روی در مسیر بندگی با اشاره به استقبال گسترده جوانان از این حرکت معنوی خاطرنشان کرد: هرساله بیش از ۴۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان در این پیاده‌روی شرکت می‌کنند و در مسیر راه به‌منظور آشنایی هر چه بیشتر جوانان با ائمه اطهار (ع) و به‌ویژه حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) و نقش و جایگاه ایشان برنامه‌هایی تدارک دیده شده است.

رضا رامشینی بیان مسائل اخلاقی، احکام و آموزه‌های دینی، برگزاری مراسم قرائت ادعیه و مسابقات حفظ قرآن و جلسات فرهنگی و بصیرت افزایی انقلابی را از دیگر برنامه‌های کاروان «در مسیر بندگی» تا رسیدن به حرم حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد و گفت: در این برنامه‌ها از حضور علما استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این سفر معنوی به مدت یک هفته به طول می‌انجامد، اظهار کرد: علاقه‌مندان به حضور در این حرکت معنوی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام تا تاریخ ۱۷ تیرماه به آدرس اینترنتی www.darmasirebandegi.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۹۹۱۹۳۹۱۰ تماس حاصل فرمایند.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان
theme