کد خبر : 25066
دیدگاه‌ها برای ارسال لایحه بودجه شهرداری سبزوار به شورای شهر بسته هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

ارسال لایحه بودجه شهرداری سبزوار به شورای شهر

ارسال لایحه بودجه شهرداری سبزوار به شورای شهر

ایمنا معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سبزوار گفت: لایحه بودجه پیشنهادی سه هزار و ۷۶۴ میلیارد ریالی شهرداری سبزوار بعد از تهیه و تنظیم در موعد مقرر جهت تصویب رسماً به شورای اسلامی شهر ارسال شد. مجید بازقندی اظهار کرد: در راستای تخصیص بهینه منابع و مصارف و کارایی و اثربخشی فعالیت‌های شهرداری و

ایمنا

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سبزوار گفت: لایحه بودجه پیشنهادی سه هزار و ۷۶۴ میلیارد ریالی شهرداری سبزوار بعد از تهیه و تنظیم در موعد مقرر جهت تصویب رسماً به شورای اسلامی شهر ارسال شد.

مجید بازقندی اظهار کرد: در راستای تخصیص بهینه منابع و مصارف و کارایی و اثربخشی فعالیت‌های شهرداری و ایجاد انضباط مالی به استناد ماده ۶۷ قانون شهرداری و ماده ۲۷ آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها و بخشنامه بودجه سال ۹۹ شهرداری‌های کشور ابلاغی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بودجه شهرداری سبزوار تهیه و تنظیم شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت تدوین بودجه که تنها ابزار مالی برای لزوم اجرای انضباط مالی است، بودجه شهرداری در جلسات متعدد با حضور شهردار، معاونان و مدیران به‌طور دقیق کارشناسی و برای تصویب و بررسی تقدیم شورای اسلامی شهر شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سبزوار اضافه کرد: تلاش کردیم در بودجه سال آینده ضمن توجه به مطالبات مردم، زمینه مشارکت و همراهی شهروندان را در گسترش خدمات مطلوب شهر ایجاد کنیم.

بازقندی ادامه داد: به‌موجب ماده ۲۵ آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها، بودجه شهرداری باید براساس برنامه‌ها، وظایف و فعالیت‌های مختلف و هزینه هریک از آن‌ها تنظیم شود.

وی تصریح کرد: بودجه عمومی پیشنهادی سال ۹۹ شهرداری سبزوار سه هزار و ۷۶۴ میلیارد ریال است و مصارف آن به تفکیک فصول اقتصادی در سه بخش هزینه‌ها، تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و تملک دارایی‌های مالی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سبزوار اظهار کرد: مصارف بودجه عمومی پیشنهادی شهرداری سبزوار شامل، میزان هزینه‌ها یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و میزان تملک دارایی‌های سرمایه‌ای یک هزار و ۱۴ میلیارد ریال و تملک دارایی‌های مالی یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: وفق ماده ۶۸ قانون شهرداری‌ها نیز نسبت بودجه عمرانی به کل بودجه شهرداری رعایت شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سبزوار گفت: امیدواریم در سال آینده با همکاری و همراهی مردم، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری حرکت در مسیر توسعه سبزوار را با توان و قدرت بیشتری ادامه دهیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.