کد مطلب: 13653
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=13653

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

استفاده از ظرفیت جوانان برای حل مشکلات اقتصادی کشور

سبزواریان: نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان بزرگترین سرمایه کشور هستند و باید از آنها برای حل مشکلات اقتصادی استفاده کنیم.

به گزارش مهر، رمضانعلی سبحانی فر ظهر پنجشنبه در همایش سراسری جوان، نقش آفرینی و مسئولیت پذیری که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد اظهار کرد: جوانان ما همیشه و در همه عرصه ها پیشرو بوده و در زمینه توسعه اعتدال نیز باید اینگونه باشند.

وی افزود: جوانان موتور محرک جامعه هستند که در همه عرصه ها با انرژی مضاعفی که دارند جامعه را پیش می برند. باید به نقش جوان در جامعه اهمیت بیشتری دهیم و در بخش های اقتصادی این انرژی جوان است که می تواند موثر باشد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انسانی جوان بزرگترین سرمایه هر کشوری محسوب می شود. کشورهایی توسعه پیدا می کنند که این نیروی انسانی را به نحوی هدف دار مورد استفاده قرار می دهند.

وی ادامه داد: احزاب می توانند به مطالبات مردم ‌پاسخگو باشند و در واقع نمایندگان مجلس مطالبه گر مردم هستند و اگر احزاب فعال باشند بیشتر از آن چیزی که نمایندگان در مطالبات مردم دخیل هستند، آنها می توانند مطالبه گری کنند و پاسخگو باشند.

سبحانی فر تاکید کرد: احزاب حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و باید اختیارات بیشتری را به آنها بدهیم تا نقش‌ آفرینی مهمی داشته باشند. امروز مدلی که بین مردم و احزاب است باید توسعه پیدا کند و اینکه می گویند حزب توسعه اعتدال از دوره بعد ریاست جمهوری جدا می شود درست نیست.

راه اندازی پارلمان جوانان

در ادامه معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: جوانان در تمامی عرصه ها ثابت کردند هرکجا باشند موفق عمل خواهند کرد که نمونه اش حضور در سال های جنگ و مقاومت است.

سید جواد حسینی با اشاره به اینکه هم‌اکنون در خراسان رضوی ۵۳ حزب پروانه دار در حال فعالیت هستند که به زودی پارلمان جوانان را نیز راه اندازی می کنیم افزود: هرچقدر جوانان را در قالب تشکل ها وارد کنیم و فعالیت های سیاسی آنها را افزایش دهیم موفق تر خواهیم‌ بود.

وی تصریح کرد: تولید و اشتغال، امنیت و حقوق شهروندی، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقاء فعالیت های فرهنگی و توسعه نظام‌مند مشارکت ها را مدنظر قرار داده ایم.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme