کد مطلب: 17459
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=17459

واحد مرکزی خبر

افزایش پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان سبزوار

پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به‌ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سبزوار امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش یافته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار امروز با بیان این مطلب گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به‌مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.

محمد داورزنی افزود: این تسهیلات در حوزه‌های دامپروی، کشاورزی، خدمات، صنعت و صنایع غذایی بوده است.

وی گفت: ۵/۵ میلیارد تومان از محل تبصره ۱۶، ۲ میلیارد تومان از محل صندوق داخلی کمیته امداد و ۴/۵ میلیارد تومان نیز از محل سامانه کارا به‌ سبزوار اختصاص یافته است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار افزود: حدود ۶۵ درصد تسهیلات تبصره ۱۶ و صندوق داخلی کمیته امداد جذب شده و به‌ صورت مستقیم برای ۲۰۵ نفر از مددجویان اشتغالزایی ایجاد شد.

داورزنی گفت: همچنین حدود ۱۵ درصد تسهیلات سامانه کارا به ‌مددجویان این نهاد پرداخت شده که به ‌علت مشکلات سامانه، بانک‌های عامل همکاری‌های لازم را انجام نمی‌دهند.

او افزود: با برگزاری جلسات متعدد، تاکنون مشکلات پرداخت اشتغالزایی از محل سامانه کارا به‌ مددجویان برطرف نشده است.

داورزنی با اشاره به اینکه پارسال ۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ۴۸۰ مددجو پرداخت شده است گفت: این رقم امسال با افزایش ۳۰ درصدی به ۱۲/۵ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی افزود: هم‌اکنون ۲۴ هزار نفر از جمعیت ۳۰۷ هزار نفری سبزوار، در قالب ۱۲ هزار و ۵۰۰ خانوار، زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.

 

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

۱ دیدگاه

  1. امراله مهماندوست

    کلاس اول ابتدایی (قبل از انقلاب اسلامی) بود که خانم گشاده رو یا زیبا که احتمالا از اهالی شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بودند که خیلی مختصر (اما با توجه به قدرت سرکوب حکومت شاهنشاهی احتمالا تمام توان ایشان بوده است) اینجانب را با امام خمینی و کاری که می خواهند در کشور انجام دهند (انقلاب اسلامی) آشنا کردند بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود که کارم را با از بین بردن مقداری از اقلام تبلیغاتی ضد انقلاب ها که در بعضی از موارد با درگیری فیزیکی با افراد ضد انقلاب همراه بود شروع کردم چون که به صورت خود سر بوده است درجایی ثبت نشده است واز زمان تاسیس سپاه پاسداران در شهر خنج تا کمی قبل ازهم اکنون که در کلان شهر شیراز و شهر صدرا ساکن بوده ام همیشه بسیجی فعال بوده ام در دوران دفاع مقدس دو سال رزمنده داوطلب بسیجی در خط مقدم و یکسال نیز در لشکر ۲۸ روح الله کمیته انقلاب اسلامی درخط مقدم حضوری فعال داشته ام که تا مرز اسارت و شهادت پیش رفتم اما متاسفانه جانبازی در دفاع مقدس نصیبم شد اینجانب با این سابقه فعالیتی که برای سرافرازی کشورایران داشته ام حال می نویسم که ۹۹ درصد از کارهایی که در کشورایران می گویند برای ایثارگران کل کشورایران انجام داده اند یا می دهند تبلیغات دروغین نظام جمهوری اسلامی ایران است خیلی دوست دارم تا مکانی پیدا شود تا جزئیات این دروغ های بزرگ را برای مردم ایران بنویسم.
    ۱- اشتغالم را در … را مدیون شخصی به نام آقای عزیز منصوری هستم نه جانباز بودنم

theme