کد مطلب: 24240
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=24240

بهره‌برداری از فاز نخست مسیر دوچرخه‌سواری جاده ابریشم

ایمنا

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سبزوار گفت: تا دو هفته آینده فاز نخست مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌راه بزرگراه ابریشم به بهره‌برداری می‌رسد.

مجید استیری با بیان این مطلب، اظهار کرد: طول مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌راه بزرگراه ابریشم ۴.۲ هکتار است که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان طبق برنامه زمان‌بندی به اتمام خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در حال حاضر نیروی‌های عمران شهری در حال آسفالت فاز نخست این مسیر به مساحت دو هکتار با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان هستند و این عملیات تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سبزوار تأکید کرد: پس از عملیات آسفالت، کار نصب ۲۰۰ عدد تیر پارکی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۴۰ میلیون تومان، نصب ۲۵ عدد نیکمت با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیون تومان و احداث فضای سبز و کاشت درخت در فاز نخست در این مسیر آغاز می‌شود.

استیری گفت: در فاز نخست این پروژه ۱۲ هزار مترمربع از تقاطع بلوار توحید شهر تا تقاطع خیابان دانشگاه جدول‌گذاری شده و جهت تکمیل هر چه سریع‌تر این مسیر، ماسه‌ریزی، تسطیح و زیرسازی آن نیز در حال انجام است.

وی ابراز امیدواری کرد: با تکمیل این طرح گام‌های مؤثری در توسعه ورزش همگانی و ایجاد روحیه نشاط، شادابی و سلامت شهروندان برداشته شود.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme