کد مطلب: 526
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=526

به افتخار مردم با فرهنگ شهرم

قاسم دارینی

قاسم دارینی

دیشب افتخاری نصیبم شد تا همراه با خانواده بازی تیم ملی در مقابل تیم قدرتمند آرژانتین را در کنار همشهریان عزیزم در پارک سلامت تماشا کنم.
جدا از بازی زیبا و غرور آفرین بروبچه های تیم ملی نکته ای دیگر باعث شد تا به همشهریان عزیز ودوست داشتنی شهرم، خصوصاً زنان و مردان جوان و با فرهنگ این دیار همیشه سربدار عرض ارادتی بنمایم.

درست در روزهایی که حاشیه های حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه والیبال در تیتر رسانه هاست؛ هزاران نفر از زنان ومردان سبزواری در یک جمع صمیمی و دوست داشتنی و فضایی مملو از ادب ومهربانی به تماشای حساسترین بازی تیم کشورشان می نشینند.
دیشب در واقع سبزوار الگویی بود برای ایران همیشه سر فراز. دیشب سبزواری ها مفهوم « سبزوار، شهر دیرینه های پایدار » را معنی کردند.

درود بر خانواده های عزیز سبزواری؛ درود بر دختران و پسران با فرهنگ و مودب شهرم.
درود بر نیروی انتظامی صبور.
درود بر اعضای محترم شورای اسلامی شهر خصوصاً رییس و اعضای محترم کمسیون فرهنگی؛ و درود بر همکاران خدوم و زحمتکشم در شهرداری سبزوار بخاطر این ضیافت زیبا

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

۳ دیدگاه

 1. یک تماشاگر فوتبال

  یکی از بهترین روش های فرهنگ سازی همین است که در نمایش مسابقات فوتبال در پارک سلامت انجام شد. نمی دانم چه کسی این پیشنهاد را داده است اما هرکس بوده آدمی فهمیده است. با این کار تابوی زن برای مرد و مرد برای زن از بین می رود و همانطور که شاهد بودیم خانم ها در نهایت وقار و آقایان در نهایت ادب در مراسم شرکت کردند و هیچ مشکلی برای کسی بوجود نیامد. من به سهم خودم از دست اندرکارانی که سبب این اجتماع شدند تشکر می کنم و امیدوارم بازهم شاهد این چنین مراسمی باشیم.

  • پیشنهاد این طرح از طرف آقای مقصودی وتصویب کمسیون فرهنگی شورا بوده است

   • طرفدار فوتبال

    با سلام تا جایی که من میدونم این کار به پیشنهد اقای مجرد و با حمایت شهدار محترم و اعضای محترم شورای شهر برگزار میشه و اجرای این کار با شخص اقای مجرد هست ممنونم اقای مجرد ممنون از شهردار و اعضای شورای شهر

theme