کد مطلب: 25333
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=25333

تعیین ۱۹ محل برای تبلیغات انتخاباتی در سبزوار

ایمنا

مدیر ارتباطات شهرداری سبزوار از تعیین اماکن تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهر خبر داد.

محمد اختریان اظهار کرد: برای حفظ زیبایی منظر شهری، برقراری نظم و انضباط در محیط شهری و پیشگیری از نصب اقلام تبلیغاتی انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی روی دیوار و مکان‌های عمومی و دولتی، مبلمان شهری، تابلوها و درختان گونی‌هایی در ۱۹ نقطه از سطح شهر نصب شده است.

وی اضافه کرد: نامزدهای انتخاباتی و هواداران آن‌ها مجاز هستند در ۱۹ نقطه تعیین شده نسبت به الصاق عکس و پیام‌های تبلیغاتی خود اقدام کنند.

مدیر ارتباطات شهرداری سبزوار خاطرنشان کرد: از طرفداران داوطلبان انتخابات می‌خواهیم با توجه به قوانین انتخابات از نصب پوستر و اقلام تبلیغی در مکان‌های غیرمجاز خودداری و فقط در مکان‌های تعیین شده اقدام به نصب پوستر و اقلام تبلیغی نامزد موردنظر خود کنند.

اختریان با بیان اینکه شهرداری هرساله از محل درآمدهای عمومی برای زیباسازی شهر هزینه می‌کند، تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا چهره شهر مانند روزهای قبل از برگزاری انتخابات همچنان آراسته و زیبا بماند.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme