کد خبر : 24045
دیدگاه‌ها برای خبرنگاران علمداران بصیرت در جنگ رسانه‌ای هستند بسته هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 آذر 1398 - 18:33
-

خبرنگاران علمداران بصیرت در جنگ رسانه‌ای هستند

ایرنا  مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به اینکه رویکرد این نهاد ترویج انقلابی‌گری است گفت: خبرنگاران علمداران بصیرت در جنگ رسانه‌ای با دشمن هستند. عباس محمدیان روز دوشنبه در بازدید از دفتر ایرنا در سبزوار گفت: در شرایطی که دشمن با پمپاژ ناامیدی و جنگ روانی به مقابله با انقلاب اسلامی شتافته رسالت رسانه‌های

ایرنا

 مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به اینکه رویکرد این نهاد ترویج انقلابی‌گری است گفت: خبرنگاران علمداران بصیرت در جنگ رسانه‌ای با دشمن هستند.

عباس محمدیان روز دوشنبه در بازدید از دفتر ایرنا در سبزوار گفت: در شرایطی که دشمن با پمپاژ ناامیدی و جنگ روانی به مقابله با انقلاب اسلامی شتافته رسالت رسانه‌های داخلی ترویج تفکر انقلابی گری است.

وی تصریح کرد: رسانه، تربیون بصیرت و امید در جامعه است و قلم خبرنگاران می‌تواند پل اعتماد مردم با رسانه‌های داخلی را تقویت کند.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: طی ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی به رسالت رسانه کمتر توجه شده که این خلأ در بیانیه گام دوم انقلاب برطرف شده است و در این بیانیه رهبر انقلاب بیان کردند که در جنگ رسانه باید جبهه رسانه داشته باشیم.

محمدیان افزود: در شرایط جنگ نابرابر رسانه‌ای باید برای موفقیت، هم افرایی و همگرایی بین رسانه‌ها شکل بگیرد و برنامه‌های حوزه رسانه در مقابله با جنگ نرم، اقتصادی و روانی تدوین شود.

وی با اشاره به فراجناحی بودن بسیج رسانه تصریح کرد: شعار همگرایی، هم‌افزایی و مستقل بودن رسانه‌ها در این نهاد شکل گرفته و در قرارگاه رسانه تفاوتی بین رسانه‌ها نیست و همچنین به یاری رسانه‌های بومی و محلی هم‌افزایی مدیران اجرایی استان شکل گرفته است.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به مشکلات معیشتی و بیمه‌ای اصحاب رسانه گفت: با وجود این مشکلات امروز باید برای حفظ انقلاب مجهزتر از گذشته جنگید و در حوزه رسانه باید همچون شهدا و رزمندگان از منفعت فردی و سیاسی گذشت و  به منافع انقلاب و نظام  فکر کرد.

محمدیان افزود: خبرنگارانی که فارغ از جریان‌های سیاسی به منویات حکیمانه رهبری و وصیت‌های گهربار شهدا  فکر کنند قلم زرینی دارند.

وی ادامه داد: امروز باید از ظرفیت رسانه برای پیوند نسل جوان با شهدا،  فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف، رونق تولید و افزایش مشارکت سیاسی که منجر به تقویت نظام جمهوری اسلامی می‌شود استفاده کرد.

مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی با گرامیداشت هفته بسیج افزود: تفکر بسیجی امری در خدمت به مردم تلقی می‌شود و رمز بقای انقلاب، فرهنگ و تفکر بسیجی است.

محمدیان با اشاره به ارتباط انقلاب و بسیج گفت: نگاه بسیجی، نگاه انقلابی را دنبال می‌کند و نگاه انقلابی تفکر بسیجی را شکل داده است.

وی اظهار داشت: بسیج متعلق به جریان سیاسی و زمان خاصی نیست و  در هر عرصه‌ای که نظام دچار چالش شده بسیج وارد میدان شده است لذا باید از ظرفیت بسیج برای بقای انقلاب استفاده کرد.

او ادامه داد: آنچه امروز در حوزه مدیریت انقلابی ضرورت دارد تفکر بسیجی است که باید به یک باور مدیریتی برای مدیران اجرایی کشور تبدیل شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
نظرات بسته شده است.