کد مطلب: 21184
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=21184

روزانه ۲۰ هزار تماس با پلیس ۱۱۰ خراسان رضوی گرفته می‌شود

ایرنا

روزانه حدود ۲۰ هزار تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ خراسان رضوی برقرار می‌شود که ۵۰ درصد آن‌ها منجر به عملیات فوریت‌های پلیسی می‌گردد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سبزوار گفت: نیروی انتظامی با تمام تجهیزات و نیروهای خود آماده مقابله با هرگونه تهدید علیه امنیت شهروندان است.

سردار محمدکاظم تقوی افزود: امسال نیروی انتظامی بر مبنای رهنودهای رهبر معظم انقلاب برای پیشبرد اهداف سازمانی ۱۲ اولویت را برنامه‌ریزی کرده است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی سبزوار اظهار داشت: این شهرستان دروازه ورودی خراسان رضوی و پذیرای مشتاقان زیارت حضرت امام رضا (ع) است و بیش از ۶۵ درصد زائرانی که قصد تشرف به بارگاه منور رضوی را دارند از جاده‌های سبزوار عبور می‌کنند.

وی گفت: شهرستان سبزوار باید در امنیت جاده‌ها و مآمن زائران سرآمد باشد.

سردار تقوی افزود: از آنجا که زائران حرم حضرت امام رضا (ع) فاصله طولانی کویر شهرستان شاهرود در استان سمنان به سبزوار را طی می‌کنند تلاش نیروی انتظامی ایجاد شرایط مطلوب در این مسیر و کاهش سوانح و تلفات جاده‌ای است.

وی اظهار داشت: جاده‌های سبزوار، از شاهراه‌های کشور در زمینه‌های مختلف است به‌طوری‌که سال گذشته بزرگ‌ترین محموله مواد مخدر استان از این جاده‌ها کشف شد.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان
theme