کد مطلب: 14137
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=14137

نماینده مردم سبزوار در مجلس جزئیات جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای رسیدگی به شکایت رئیس بانک مرکزی از برخی از نمایندگان را تشریح کرد.

شکایت سیف از نمایندگان در جلسه هیئت نظارت مجلس بررسی شد

حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، از برگزاری نشستهیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره شکایت ولی اللّه سیف رئیس کل بانک مرکزی از تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: در ابتدای این جلسه دفاعیه رئیس کل بانک مرکزی از سوی دبیر جلسه مبنی بر اینکه آقای مقصودی و جمعی از نمایندگان در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۲۱ در مجلس شورای اسلامی احساساتی و خارج از قواعد قانونی عمل کردند و به وی بی حرمتی و انتقادات بی رویه شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، قرائت شد.

بیشتر بخوانید:
آخرین وضعیت شکایت “سیف” از نمایندگان مجلس

وی افزود: بنده نیز دفاعیاتم را ارائه و اعلام کردم انتقاد و اعتراض ما در جلسه مذکور با حضور آقای سیف متوجه شخص خاصی نبود، بنده به عنوان یک نماینده موظف هستم تا از حقوق مردم دفاع کنم.
نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه مدعی هستیم آقای سیف با مدیریت خود در بانک مرکزی باعث بی اعتباری پول ایران شده است، تصریح کرد: نوسانات بازار ارز، موضوع موسسات مالی و اعتباری از جمله مشکلاتی که مسبب آنها آقای سیف است.
مقصودی ادامه داد: ما درباره این مسائل و برخی از موضوعات دیگر اعتراضاتی به آقای سیف داشتیم. بنده از این تعجب کردم که چرا رئیس کل بانک مرکزی از ما شکایت کرده است؟کاش آقای سیف به جای اینکه وقتش را برای شکایت از نمایندگان صرف کند این زمان را برای جلوگیری از افزایش قیمت دلار صرف می کرد.
وی تصریح کرد: بنده در این جلسه دفاعیاتم را مطرح کردم و منتظر نظر اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در این باره هستیم.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme