کد مطلب: 25091
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=25091

فرماندار خوشاب: اجازه دخالت دشمن را در عرصه انتخابات نمی‌دهیم

ایرنا

فرماندار خوشاب گفت: با مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، اجازه دخالت دشمن را در عرصه انتخابات نخواهیم داد.

امان‌الله خدمتگزار در جمع مسئولان اجرایی شهرستان خوشاب افزود: انتخابات یکی از رویدادهای سیاسی مهم و سرنوشت‌ساز نظام جمهوری اسلامی است و با حضور پرشور در این عرصه سرنوشت کشور را رقم می‌زنیم.

وی ادامه داد: مردم  ایران باصلابت‌تر از گذشته پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند و با حضور پرشور خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و عرصه انتخابات، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی می‌افزایند.

وی گفت: نظام جمهوری اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت، هشت سال در برابر ابرقدرت‌ها ایستادگی کرد که امروز حاصل این فرهنگ دفاع مقدس، پرورش و تربیت رزمندگان و مدافعان حرم است.

خدمتگزار افزود: سردار شهید سلیمانی با حرکت جهادی و انقلابی خود در آن‌سوی مرزها حرکت کرد و با بینش انقلابی، اندیشه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب توانست روح ایستادگی در برابر استکبار را در جبهه مقاومت تقویت کند.

وی با بیان اینکه کنش‌های فرهنگی در فضای جامعه تأثیرگذار است، ادامه داد: باید با تکیه بر باورها و توان داخلی در جهت مقابله با استکبار جهانی حرکت کنیم.

فرماندار خوشاب با اشاره به طرح توسعه مثلث اقتصادی فرهنگی استاندار خراسان رضوی گفت: برای اجرای موفق این طرح، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی با نهادینه‌سازی فرهنگ رونق تولید و فضای کسب‌وکار نقش مهمی در جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرینان دارند.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme