کد مطلب: 25237
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=25237

فرماندار داورزن: کم‌کاری مدیران در تحقق الگوی مثلث توسعه اقتصادی توجیه‌پذیر نیست

ایرنا

فرماندار داورزن گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی اصلی‌ترین برنامه عملیاتی استان خراسان رضوی برای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه همه‌جانبه تعریف شده ازاین‌رو کم‌کاری مدیران این شهرستان در اجرای طرح مثلث اقتصادی توجیه‌پذیر نیست.

حسین اسداللهی در نشست شورای اداری شهرستان داورزن افزود: در شرایطی که طرح مثلث توسعه اقتصادی مورد تأیید و حمایت مسئولان خراسان رضوی و شهرستان قرار گرفته و همه نهادها و مردم در آن مشارکت دارند برخی مدیران در اجرای آن همکاری لازم را ندارند.

وی تصریح کرد: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی ۱۸ پروژه با سرمایه‌گذاری دو هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۴۹۸ نفر در این شهرستان عملیاتی می‌شود.

فرماندار داورزن گفت: هم‌اکنون عملیات اجرایی دو طرح صنعتی سیم و کابل و ریخته‌گری فولاد با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال در ناحیه صنعتی داورزن آغاز شده است.

اسداللهی با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر گفت: مردم در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی برای حمایت از آرمان‌های نظام حضور داشته‌اند و در این شرایط مسئولان باید بیش از گذشته قدردان مردم بوده و با کار جهادی نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش کنند.  

الگوی مثلث توسعه اقتصادی- فرهنگی، طرحی ابتکاری از سوی «علیرضا رزم حسینی» استاندار کنونی خراسان رضوی است که بر پایه بهره‌گیری از توان‌بخش خصوصی برای توانمندسازی نقاط محروم و روستایی مبتنی بر همگرایی و همکاری همه ارکان حاکمیت است که اجرای آن از بهمن‌ماه سال گذشته در همه نقاط خراسان رضوی آغاز شده است.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme