کد مطلب: 25114
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=25114

فرماندار سبزوار: دشمن توان تغییر دیدگاه انقلابی مردم را ندارد

ایرنا

فرماندار ویژه سبزوار گفت: انقلاب اسلامی در آغاز چهل و یکمین سالروز پیروزی خود به حدی از بالندگی و پیشرفت رسیده که دشمن توان تغییر دیدگاه و مواضع و آرمان‌های انقلابی آن‌ها را ندارد.

احمد برادران روز شنبه در گلزار شهدای سبزوار با گرامیداشت یوم‌الله ۱۲ بهمن و سالروز بازگشت امامخمینی (ره) به میهن افزود: با اینکه اهرم‌های فشار دشمن به‌نظام جمهوری اسلامی بیشتر شده اما مردم و جوانان باصلابت بیشتر از همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

وی با اشاره به توطئه مداوم دشمنان علیه انقلاب اسلامی ادامه داد: دولت آمریکا در سال‌های اخیر با اهرم جنگ اقتصادی و رسانه‌ای در پی تغییر باور و بینش جوانان بوده که بصیرت و پیوند عمیق مردم با آرمان‌های انقلاب توطئه آن‌ها را نقش بر آب کرده است.

وی گفت: ۱۲ بهمن‌ماه  سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی و فروپاشی حکومت طاغوت در سرزمین ایران است که مردم با حضور خود در این مراسم بار دیگر با آرمان‌های امام (ره)  و رهبر فرزانه انقلاب پیمان بستند.

برادران، رمز پیروزی و بقای انقلاب اسلامی را ایمان به خدا، پیروی از ولایت‌فقیه و انسجام ملی دانست و افزود: مادامی‌که این عوامل حفظ شود هیچ تهدیدی متوجه نظام جمهوری اسلامی نخواهد شد.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme