کد مطلب: 13404
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=13404

کاروان پیاده‌روی «بهشت تا بهشت» به سبزوار رسید

سبزواریان: چهاردهمین کاروان پیاده‌روی حرم مطهر امام رضا (ع)، در پانزدهمین روز از حرکت خود وارد شهرستان سبزوار شد.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ چهاردهمین کاروان پیاده‌روی حرم مطهر امام رضا (ع)، حامل پرچم متبرک حرم کریمه اهل بیت(ع) و مسجد مقدس جمکران در پانزدهمین روز از حرکت خود با استقبال پر شور مردم ظهر روز سه‌شنبه، ۱۷ مرداد وارد شهرستان سبزوار شد.

کاروان «بهشت تا بهشت» که همزمان با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت(ع) و آغاز دهه کرامت حرکت خود را از حرم حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران شروع کرده بود پس از پانزده روز پیاده روی و عبور از شهرهای گرمسار، سمنان، دامغان و شاهرود به شهرستان سبزوار رسید.

پرچم متبرک حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (ع) و پرچم مسجد مقدس جمکران و جمعی از خادمین آستانه کریمه اهل بیت(ع) نیز در قالب کاروان «سفیران کریمه»؛ چهاردهمین کاروان پیاده روی حرم مطهر امام رضا (ع) را تا مشهد الرضا همراهی می کنند.

حضور در مرقد مطهر امام زاده شعیب (ع) شهرستان سبزوار و برگزاری مراسم ویژه مذهبی با حضور مردم این شهرستان از مهمترین برنامه های کاروان «بهشت تا بهشت» در سبزوار است.

بر اساس برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته چهاردهمین کاروان پیاده‌روی حرم امام رضا(ع) با شعار «لبیک یا امام» قرار است پس از عبور از سبزوار و نیشابور در بیست و سوم مرداد همزمان با ایام زیارتی آقا علی بن موسی الرضا(ع) به حرم مطهر ثامن الائمه علیهم السلام برسد.

همچنین پیش بینی می شود با توجه به ایام پایانی چهاردهمین کاروان پیاده روی حرم امام رضا (ع) از ایستگاه نیشابور، رفته رفته بر تعداد اعضای کاروان بهشت تا بهشت افزوده شود.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان
theme