کد مطلب: 21901
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=21901

محکومیت عضو شورای شهر سبزوار پایان یافت

سخنگوی شورای اسلامی شهر سبزوار که چندی پیش به ۶ ماه حبس محکوم شده بود، از پایان دوره محکومیت خود به علت عفو مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش سبزواریان، مسعود پسندیده روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در سال ۱۳۹۵ قرار بود کنسرت سالار عقیلی در شهر سبزوار برگزار شود و اخذ مجوز و فروش بلیت‌ها صورت گرفت اما کنسرت لغو شد.

وی افزود: من به عنوان رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر با اسرارنامه مصاحبه کردم و گفتم لغو کنسرت‌های مجوزدار عمدی است و همچنین به فرماندار انتقاد کردم.

وی گفت: به دادگاه احضار شدم و قرار جلب برایم صادر شد که با وثیقه آزاد شدم. در پرونده‌ اعتراض به لغو کنسرت به شش ماه حبس محکوم شدم که به مدت ۳ سال تعلیق شد.

پسندیده با اشاره به درگیری لفظی با معاون شهردار در یکی از جلسات مربوط به بودجه شورای شهر در سال گذشته اظهار کرد: بابت شکایت آقای بازقندی به دادگاه احضار شدم و به خاطر شکایت شخص حقیقی، موضوع ۶ ماه حبس تعلیقی فعال شد.

وی ادامه داد: اما به مناسبت عید غدیر، رهبری محترم بنا به درخواست ریاست محترم قوه قضائیه با عفو زندانیان کمتر از ۶ ماه موافقت کردند و بنابراین من از فردا دوره محکومیتم به پایان می‌رسد که البته فقط شامل من نشده و طبق استعلام من، حدود پنجاه نفر در سبزوار مورد این عفو قرار گرفته‌اند.

وی همچنین خبری که در خبرگزاری ایرنا منتشر شده بود و اتهامات او را به نقل از دادگستری استان، «استفاده غیرمجاز از اموال عمومی» عنوان کرده بود را تکذیب کرد.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme