کد مطلب: 26075
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=26075

مهار کرونا همدلی و ایثار دفاع مقدس را زنده کرد

ایرنا

فرماندار خوشاب گفت: آحاد جامعه همراه با مسئولان برای مهار بیماری کرونا پای‌کار آمده‌اند و این حرکت بار دیگر همدلی، ایثار و ارزش‌های دوران دفاع مقدس را در ملت ایران زنده کرد.

امان‌الله خدمتگزار در نشست ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان خوشاب افزود: امروز گروه‌های مردمی به‌طور جهادی همپای جهادگران سلامت و مسئولان برای تأمین و تولید ملزومات و لوازم بهداشتی پای‌کار آمده‌اند.

وی با اشاره به دشمنی غربی‌ها با انقلاب اسلامی ادامه داد: آن‌ها نه‌تنها بخشی از تحریم‌های مرتبط را حذف نکردند بلکه از برنامه‌ریزی‌های موفق جمهوری اسلامی در مهار و جلوگیری از ویروس کرونا انتقاد می‌کنند.
وی گفت: باوجود تلاش‌های وزارت بهداشت و سایر نهادها، قرنطینه خانگی مناسب‌ترین راهکار برای جلوگیری از گسترش و ابتلا به بیماری کروناست.

فرماندار خوشاب افزود: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مطرح شده در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا بسیار مؤثر خواهد بود.

وی ادامه داد: به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا، طی ۱۰ روز گذشته هشت هزار و ۳۰۰ مسافر در این شهرستان غربالگری و تب سنجی و سه هزار خودرو ضدعفونی شده‌اند.

وی گفت: شهرستان خوشاب در مسیر جاده بین‌المللی و محور ترانزیت آسیای میانه قرار دارد ازاین‌رو سه پایگاه غربالگری مربوط به کرونا در مسیرهای ورودی این شهرستان مستقر شده است.  

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme