کد مطلب: 10876
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=10876

نام‌گذاری یکی از میادین شهر سبزوار به ‌نام شهید رضا دامرودی

arghiani01سبزواریان: رئیس کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار گفت: به منظور گرامیداشت و ارج نهادن به مقام شامخ شهید مدافع حرم فاطمی رضا دامرودی، یکی از میادین شهر سبزوار به نام این شهید بزرگوار نام‌گذاری می‌شود.

به گزارش شهیدنیوز، علی ارغیانی در نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر سبزوار که با حضور احمد مهری رئیس بنیاد، کاظم کرامت رئیس شورای شهر سبزوار و دیگر اعضای این شورا برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات ارزنده شهرداری سبزوار برای تسهیل امور ایثارگران این شهرستان تصریح کرد: امیدوار هستیم مجموعه شهرداری سبزوار در کنار فعالیت های ارزنده‌ای که انجام داده است با ساخت پایگاه مقاومت شهدا گام دیگری در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بردارد.

ارغیانی افزود: استفاده از نیروهای متعهد و کارآمد در این پایگاه می تواند در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروزی بسیار موثر باشد.

مسئول کمیسیون ایثارگران شورای شهر سبزوار گفت: شهید رضا دامرودی اولین شهید مدافع حرم سبزوار است که جان خود را در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) فدا کرد، به همین دلیل و به منظور ارج نهادن به این شهید والامقام یکی از میادین شهر سبزوار به نام این شهید نام‌گذاری می‌شود.

در ادامه این نشست احمد مهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار ضمن تشکر از همکاری صمیمانه شورای شهر و شهرداری با این نهاد، یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد سبزوار را دیدار با خانواده‌های شهدا در قالب طرح سپاس عنوان و خاطرنشان کرد: این دیدارها با همراهی مسئولین شهرستان صورت می‌گیرد که باعث دلگرمی خانواده‌های شاهد و ایثارگر این خطه می‌شود.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

۲ دیدگاه

  1. کار ارزشمندیه

  2. تا که بودیم نبودیم کسی
    کشت ما را غم بی هم نفسی
    آقای ارغیانی جوونای متعهد این شهر دارن از بی مسیولیتی شما از بی پولی و بی کاری تو این زمانی که تورم سر به عرش گذاشته له می شن و شما سرگرم دنیای رنگا رنگ خودتی و وقتی یکی از همین نیروهای متعهد بیکار شهید میشه میخوای از قبل نام این شهید بزرگوار نام و نشان کسب کنی حداقل گذشتتو خراب نمی کردی عزیز

theme