کد مطلب: 26119
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=26119

نباید بگذاریم چراغ هندبال سبزوار خاموش شود

خبرگزاری فارس

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد با اظهار گلایه‌مندی از بی‌توجهی مسئولان به هندبال سبزوار، گفت: هندبال به‌عنوان آبرو و اعتبار سبزوار محسوب می‌شود، چراکه از سالیان گذشته مردم این شهرستان را به‌عنوان مهد هندبال ایران می‌شناختند و نباید بگذاریم چراغ هندبال سبزوار خاموش شود.

قاسم شعبانپور در خصوص علت تغییر نام تیم سربداران سبزوار به نام اشتاد سازه مشهد اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته پس از تصویب شورای اسلامی شهر سبزوار و تأیید کمیته تطبیق قرار شد که شهرداری سبزوار ۲۰۰ میلیون تومان به تیم هندبال سربداران کمک کند، اما به دنبال مشکلات مالی شهرداری امکان حمایت فراهم نشد.

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد افزود: چاره‌ای جز گرفتن اسپانسر برای تأمین هزینه‌های مسابقات لیگ برتر نداشته‌ایم، از ۲۵ بهمن‌ماه با اسپانسر حضور پیدا کرده‌ایم و سه بازی با اسم اسپانسر انجام شده است. 

وی ادامه داد: اگر تا ۱۵ فروردین‌ماه وضعیت تیم مشخص نشود و تیم به سبزوار بازنگردد، سهمیه سبزوار از بین می‌رود.

شعبانپور با بیان اینکه بازیکنان ما سرباز تیم هستند، با وجود مشکلات مالی در کنار تیم حضور داشته‌اند، بیان کرد: قرارداد بازیکنان در این دوره از مسابقات درمجموع ۴۵۰ میلیون تومان بود که ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت شده و ۲۵۰ میلیون تومان دیگر مانده است.

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد گفت: ۶۰ میلیون تومان برای هزینه تیم بدهکار هستیم و برای اینکه لیگ برتر را به پایان برسانیم حداقل به ۳۰۰ میلیون تومان نیاز داریم.

وی ادامه داد: قراردادهای بازیکنان ما در مقایسه سایر تیم‌ها ازجمله ذوب آهن، فولاد مبارکه و تیم کرمان به‌هیچ‌عنوان قابل‌مقایسه نیست و قراردادهای آن‌ها درمجموع میلیاردی است.

شعبانپور افزود: پنج بازی دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده است و اگر بحث مالی درست شود، تیم به سبزوار می‌شود.

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد با اظهار گلایه‌مندی شدید از مسئولان به دلیل بی‌توجهی به هندبال سبزوار، بیان کرد: برای هندبال این شهرستان از تمامی مسئولان گلایه‌مند هستیم و سر هندبال نامردی و بی‌معرفتی‌های زیادی شده است.

وی ادامه داد: دیدگاه مسئولان سبزوار در خصوص هندبال باید تغییر کرده، با کمترین میزان هزینه می‌توان در مسابقات لیگ برتر تیم‌داری کرد.

شعبانپور تأکید کرد: هندبال به‌عنوان آبرو و اعتبار سبزوار محسوب می‌شود، چراکه از سالیان گذشته مردم این شهرستان را به‌عنوان مهد هندبال ایران می‌شناختند، بنابراین، نباید بگذاریم چراغ هندبال سبزوار خاموش شود.

سرمربی تیم اشتاد سازه مشهد یادآور شد: هندبال پله‌ای برای سایر رشته‌های ورزشی در این شهرستان است که بتوانند در کنار هندبال رشد و پیشرفت کنند، اما متأسفانه کج‌فکری‌های زیادی در سبزوار وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme