کد مطلب: 21897
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=21897

همه مدیران نیروی انتظامی قبض جریمه خواهند داشت

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: پلیس راهور تلاش می‌کند تا همه مدیران نیروی انتظامی، قبض جریمه داشته باشند.

به گزارش سبزواریان، سرهنگ حسین بیات‌مختاری روز یکشنبه در نشستی خبری افزود: می‌خواهیم ضمن اینکه مأموریت تخصصی هر مأمور نیروی انتظامی انجام شود، هم‌پوشانی داشته باشیم.

وی اظهار کرد: اولین گام، هم‌پوشانی‌ توسط مجموعه نیروی انتظامی است و می‌خواهیم با اجرای تخصص‌ها، همه‌مان ید واحده باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار اضافه کرد: گام‌ بعدی، استفاده از سازمان‌ها و گام بعدی آن، استفاده از ظرفیت تمام مردم خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

۱ دیدگاه

  1. با سلام و تشکر از سایت خوب سبزواریان.
    بنده انتقادی از پلیس و نیروی انتظامی دارم حدود یک هفته پیش که مشغول پارک خودرو در خیابان مطهری روبروی شرکت سیمان کردم چون بنده کارمند این شرکت هستم و بعضی وقتها خودرو خود را در این مکان پارک میکنم
    هنگام خروج از شرکت و زمانی که خواستم سوار خودرو بشوم حدود ساعت ۲ ظهر بود ماشین نیروی انتظامی در کنار خودرو بنده ایستاد و از بنده مدارک ماشین خواست که من هم مدارک تحویل افسر دادم متاسفانه گواهینامه بنده عکسش در داخل مدارک بود و اصل گواهینامه در منزل. ایشان از من اصل گواهینامه را خواستن و منهم دلیل اوردم که به خاطر مفقود شدن گواهینامه یک بار همیشه عکسش را داخل مدارک میگذارم که متاسفانه ایشان قبول نکردن و دلایل بنده ناکافی بود برای ایشان و افسر راهنمایی رانندگی بنده را جریمه به مبلغ ۸۰۰۰۰ تومان کرد و گفت جریمه شما ۸۰۰۰۰ تومان هست میپردازید یا تخفیف بدم .من هم عاجزانه گفتم اگر ممکن هست تخفیف بدید و ایشان خنده ای کردن گفتن پس ۴۰۰۰۰ تومان بده تا کلا جریمه بخشیده شود و من هم به ناچار این مبلغ را پرداختم متاسفانه میدانم مشکل خود من بودم که هم عکس گواهینامه را داشتم و مهمتر اینکه این جریمه را نقدا به افسر پرداخت کردم و رشوه دادم .من از ماموران راهنمایی رانندگی تقاضا دارم برخورد شدید با اینگونه ماموران ذیربط خود داشته باشن . با تشکر مجدد از سایت شما.

theme