کد مطلب: 22822
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=22822

پایان خط‌کشی خطوط عابر پیاده مدارس سبزوار

ایمنا

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری سبزوار گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی، خط‌کشی خطوط عابر پیاده مدارس سبزوار پایان یافت.

فؤاد سحابی ابا بیان این مطلب، اظهار کرد: این سازمان کار خط‌کشی خطوط عابر پیاده مدارس را از ۱۵ شهریورماه آغاز در مدت ۱۳ روز عملیات خط‌کشی ۱۰۰ مدرسه که توسط آموزش و پروش سبزوار به شهرداری معرفی شده بود انجام شد.

وی عنوان کرد: در این مدت با دو تن رنگ و اختصاص اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیون تومان، دو هزار مترمربع از خطوط عابر پیاده مدارس در راستای تسهیل در رفت‌وآمد دانش‌آموزان و ایمنی آنان رنگ‌آمیزی شد.

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری سبزوار با بیان اینکه در چند روز گذشته خط‌کشی ترافیکی تقاطع چند معبر در هسته مرکزی شهر انجام شده است، گفت: از ۲۸ شهریورماه عملیات خط‌کشی طولی خیابان‌ها و معابر شهری توسط چند تیم کاری سازمان آغاز می‌شود.

سحابی با بیان اینکه از ابتدای سال گذشته تاکنون ۸۰ تابلوی جدید مسیریاب در شهر نصب شده است، خاطرنشان کرد: در فاز سوم این طرح عملیات نصب ۴۰ تابلو جدید با اختصاص اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان انجام می‌شود.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme