کد مطلب: 16820
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=16820

ایثار

یادواره سیزده شهید روستای ابارش سبزوار با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.

سومین یادواره ۱۳ شهید روستای ابارش با عنوان «سروهای سرافراز » شنبه ۱۲ آبان در حسینیه الزهرا این روستا برگزار شد.
در این مراسم، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با اشاره به اینکه آمریکا، به دنبال تثبیت قدرت اسرائیل درمنطقه است، اظهار داشت: یکی از خصائص استکبار مهار قدرت‌های اطراف در جهت رسیدن به اهدف خود است.
مظلوم با بیان اینکه هدف ما محو اسرائیل به عنوان غده سرطانی برای دنیای اسلام و هدف آمریکا حمایت از این رژیم است، اظهار داشت: در این برهه از زمان یا باید در اردوگاه امام حسین باشیم و یا در اردوگاه کفر قرار گیریم و راه سومی وجود ندارد.
وی همچنین با اشاره به اینکه آمریکا در پی متحدسازی کشورها به نفع جریان استکبار در منطقه است، خاطر نشان کرد: آمریکا از قدرت گرفتن محور مقاومت و اتحاد کشورهایی نظیر ایران، یمن، سوریه و لبنان در هراس است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بیش از هفتاد مرتبه در سخنرانی‌های اخیر خود از واژه نفوذ استفاده کرده‌اند و در حال حاضر وظیفه ما افزایش بصیرت و استقامت برای بستن راه ورود دشمنان است.
وی در ادامه گفت: یکی از روش‌های که می‌توانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم، شناساندن همه جانبه راه این عزیزان به نسل‌های امروزی و آینده است که آنان را خوب درک نکرده‌اند، شهدا حماسه‌های بزرگی را در برابر دشمنان این مرز و بوم آفریدند و ما باید ادامه دهنده و پیرو راه آنان باشیم.
اجرای نمایشنامه و تجلیل از خانواده‌های شهدا پایان بخش برنامه‌های این مراسم بود که به مت بنیاد و ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.
گفتنی است شهرستان سبزوار ۹۴۵ شهید، ۳۱۵۶ جانباز و ۲۶۵ آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان
theme