کد مطلب: 24532
لینک کوتاه: http://www.sabzevarian.com/?p=24532

۱۴ پرونده تخلف تاکسی در سبزوار تشکیل شد

ایرنا

معاون مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سبزوار گفت: از زمان افزایش قیمت بنزین تاکنون ۱۴ پرونده تخلف تاکسی در ارتباط با افزایش خودسرانه کرایه در این شهر تشکیل شده است.

بهزاد ریواده افزود: از این تعداد تخلف ۱۱ مورد در سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رسیدگی و اعمال قانون شده است.

وی ادامه داد: همچنین پرونده سه راننده تاکسی که تخلف گران‌فروشی را تکرار کرده بودند برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

ریواده گفت: با اجرای طرح سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، نظارت بر فعالیت تاکسی‌های سبزوار بیشتر شده و برای جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت، عملکرد تاکسی‌داران درون‌شهری، رانندگان تاکسی‌های بی‌سیم، تاکسی‌تلفنی و سرویس مدارس از سوی بازرسان سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر رصد می‌شود.

وی افزود: نرخ کرایه تاکسی در این شهر همان قیمت مصوب ابتدای سال جاری است و رانندگان حق دریافت هزینه اضافی از مسافران را ندارند.

ریواده ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را  از طریق شماره تلفن ۴۴۶۶۷۴۰۰ با اعلام کد تاکسی و نام آژانس به واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اعلام نمایند.

روزانه ۱۰۰ هزار مسافر درون‌شهری در سبزوار با هزار و ۱۸۰ دستگاه تاکسی جابه‌جا می‌شوند که از این تعداد ۱۴۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم است.

عضویت در کانال تلگرام سبزواریان
theme